SanalAlem Bir SanalDünya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SanalAlem Bir SanalDünya

SanalAlem Bir SanalDünya

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

3-5 tane fıkra

YazarMesaj
BeRk
Süper Aktif
Süper Aktif
BeRk

Erkek
Yaşadığım yer : Ankara
Mesleğim : öğrenci
Takım : 3-5 tane fıkra Fenerbahce
Müzik Türü : 3-5 tane fıkra Rapwk8
Tecrübe puanı : 0

3-5 tane fıkra Empty
MesajKonu: 3-5 tane fıkra   3-5 tane fıkra I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 1:31 am

> İMAM>>bekar bir imam koyde asik oldugu kızı istemis kızı vermemisler bunun >uzerine imam namaz vakti gelince mikrofona gecmis ''SİRADAKI EZANİ SEVİPTE >KAVUSAMAYANLAR İCİN OKUYORUM DEMİS''>>>
FIRINCI>>Fırıncılar oda başkanı birgün fırıncıları denetlemek ister; fırının birine >girer.>>Ekmeği eline alır biraz koparır, yemeğe başlar. Ekmeğin tadı çok güzeldir. >Fırıncıya ekmeğe ne koyduğunu sorar; o da "sana koydum" der.>>Başkan bozuntuya vermez. Bir başka ekmeği koparır; o da çok lezzetlidir. >Fırıncıya şöyle der:>>- Ekmeklerin çok güzeldi. Bütün fırıncılara söyliyecem onlar da Sana koysun>>
BEBEKLERİN GELDİKLERİ YER>>İlkokulda üç çocuk bebeklerin nasıl dünyaya geldiklerini konuşuyormuş.>>Dursun:>- Bizim ailede hep leylekler getirir.>>Fadime:>- Bizde hep cül bahçesinde bulunur.>>Temel:>- Biz façiruz, bizde hep pepekleri annem kendisi yapayi...>>
PAZARLIK PAYI>>Küçük Kayseriliye hocası sormuş,>>- Altı kere altı?>- Otuz dokuz.>- Otur, sıfır.>>Arkadaşı sorar,>>- Bildigin halde neden otuz dokuz dedin?>- Pazarlık edecektim, anlamadı...>
KARIŞTIRMADIN>>Iki deli havuzun basinda oturuyorlarmis.Biri kalkip havuza seker >atmis.Havuzdan bir>yudum almis ve tükürmüs.Arkadasina:>-Havuza seker attim ama tatli olmadi..>Arkadasi:>-Karistirmadinki salak!>>
AÇMADIM Kİ>>Akil hastanesinde koguslari gezen>bashekim,bir delinin oturmus,birseyler yazdigini gördü:>-Kolay gelsin ne yaziyorsun?>-Mektup yaziyorum efendim.>-Yaaa..Kime yaziyorsun?>-Kendime..>-Peki ne yazili mektupta??>-Ilahi doktor bey,deli misiniz siz>Mektubu daha almadim ki içinde ne>yazdigini bileyim.

3-5 tane fıkra
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-