SanalAlem Bir SanalDünya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SanalAlem Bir SanalDünya

SanalAlem Bir SanalDünya

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

türkçe sınavından yırtma planı

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

türkçe sınavından yırtma planı Empty
MesajKonu: türkçe sınavından yırtma planı   türkçe sınavından yırtma planı I_icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 5:32 pm

[b]meraba arkadaşlar ben josef size bi türkçe sınavından yıtrma planımızı anlatıcam bir gün sayın çağrı hocamız bizi türkçe sınavı yapıcaktı we onu çok kızdırdığımız için zor sorucaktı öğlenci olduğumuz için okuldan 18.00 da çıkıyoduk we akşama denk geliyodu.tayfa arasında bi kaçış planı bulmuştuk we içimezden 4 kişi (ben müco şamıil uğur) elektrik panellerine inip elektriği kescekti we sınavdan yıtrcaktık...bu saydığım 4 kişi aşşağı elektrik panellerine indik şamil mücoya şu paneli sen indir diyodu müco da şamil e we biz de uğurla bu arada gözcülük yapıyoduk... birden mücoya bi deli cesareti geldi Laughing we kolu indirdi ama hala elektrik wardı Evil or Very Mad buna sinirlenen müco birden panelin yanındaki prize elini soktu we çocuğu gözümüzün önünde ceyran çarptı... sınıfa çıktık hala elektrik war... hoca sınıfa geldi kağıtları dağıttı herkes önce kompozisyon konusuna bakar baktık we o anda elektrik kesildi cheers meğer kendini depolamış ama koskoca okul en fazla 5 dk dayanabilmiş bu sınavdan böyle yırtmıştık ertesi gün aynı sorulardan yazızlı olduk we bizim sayemisde bütün sınıf yüksek almıştı boru mu herkes 30 puanlık kompozisyon sorusunu biliyodu... ah tayfa ah sizi cok ösledim lan sizi bakalım lisede de böle tayfamız olcak mı GEÇEN SENEDEN 7-E HATIRASI
Admin
Administratör
Administratör
Admin

Erkek
Yaşadığım yer : istanbul
Mesleğim : öqrenci
Takım : türkçe sınavından yırtma planı Galatasaray
Müzik Türü : türkçe sınavından yırtma planı Rapwk8
Tecrübe puanı : 1397

MesajKonu: Geri: türkçe sınavından yırtma planı   türkçe sınavından yırtma planı I_icon_minitimeCuma Ağus. 22, 2008 2:56 pm

olur olur merak etme
http://www.sanalalem.canadaboard.net
_sessizce_
Özel üye
Özel üye
_sessizce_

Kadın
Mesleğim : öğrenci
Takım : türkçe sınavından yırtma planı Besiktas
Müzik Türü : türkçe sınavından yırtma planı Selmeyg8
Tecrübe puanı : 130

MesajKonu: Geri: türkçe sınavından yırtma planı   türkçe sınavından yırtma planı I_icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 11:51 am

hatta lise yılları ilköğretimden çok daha güzel olur.........
http://www.sanalalem.canadaboard.net

türkçe sınavından yırtma planı
1 sayfadaki 1 sayfası